Kategorie bloga

Kategorie bloga

Miotły, zmiotki i szufelki

Subcategories

Aktywne filtry

 • Gosia – domowa...

  25,83 zł

  Komplet domowej miotły firmy Gosia sprawdzi się w Twoim domu. W skład kompletu wchodzi: drążek i miotła. Lekki i poręczny drążek jest łatwy w użyciu oraz dociera do trudno dostępnych miejsc. Trwała miotła wykonana została z ekologicznych surowców wtórnych. Jest bezpieczna dla czyszczonych powierzchni, ponieważ posiada miękkie włosie.

 • Gosia – domowa...

  18,79 zł

  Zapas domowej miotły firmy Gosia sprawdzi się w Twoim domu. Trwała miotła wykonana została z ekologicznych surowców wtórnych. Jest bezpieczna dla czyszczonych powierzchni, ponieważ posiada miękkie włosie. Doskonale zbiera drobne i większe zabrudzenia oraz nie wzbija kurzu podczas sprzątania. Posiada specjalne gumki ochronne, które nie obijają ścian i mebli.

 • Gosia – miotła...

  28,58 zł

  Komplet miotły ogrodowej firmy Gosia sprawdzi się w Twoim gospodarstwie domowym. W skład kompletu wchodzi: drążek i miotła. Lekki i poręczny drążek jest łatwy w użyciu oraz dociera do trudno dostępnych miejsc. Trwała miotła wykonana została z ekologicznych surowców wtórnych. Jest doskonała do usuwania zanieczyszczonych fug i mchu, ponieważ posiada długie, sztywne włosie.

 • Gosia – domowa...

  20,29 zł

  Zapas miotły 2w1 firmy Gosia sprawdzi się w Twoim domu. Trwała miotła wykonana została z ekologicznych surowców wtórnych. Jest bardzo skuteczna w sprzątaniu, ponieważ posiada dwa rodzaje włosia – miękkie i twarde. Doskonale zbiera drobne i większe zabrudzenia oraz nie wzbija kurzu podczas sprzątania.

 • Gosia – domowa...

  26,55 zł

  Komplet miotły 2w1 firmy Gosia sprawdzi się w Twoim domu. W skład kompletu wchodzi: drążek i miotła. Lekki i poręczny stelaż jest łatwy w użyciu oraz dociera do trudno dostępnych miejsc. Trwała miotła wykonana została z ekologicznych surowców wtórnych. Jest bardzo skuteczna w sprzątaniu, ponieważ posiada dwa rodzaje włosia – miękkie i twarde. Doskonale zbiera drobne i większe zabrudzenia oraz nie wzbija kurzu podczas sprzątania.

 • Gosia – miotła...

  21,94 zł

  Twoja kostka brukowa porasta mchem? Mamy na to patent! Zapas miotły ogrodowej firmy Gosia sprawdzi się w Twoim gospodarstwie domowym. Trwała miotła wykonana została z ekologicznych surowców wtórnych. Jest doskonała do usuwania zanieczyszczonych fug i mchu, ponieważ posiada długie, sztywne włosie. Specjalny układ twardego włosia ułatwia sprzątanie trudno dostępnych miejsc.

 • York - zmiotka z...

  5,44 zł

  Zestaw zmiotki z szufelką wykonany został z wysokiej jakości plastiku. Produkt jest bardzo poręczy i praktyczny, dlatego sprawdzi się w każdym domu.

 • York - szufelka z...

  4,15 zł

  Zestaw zmiotki z szufelką sprawdzi się w Twoim domu. Zestaw wyposażony został w system 'click'  umożliwiający mocowanie zmiotki z szufelką.

 • York - szufelka...

  11,29 zł

  Szufelka metalowa wykonana z wysokiej jakości metalu. Wytrzymuje duże obciążenia, dlatego sprawdzi w każdym gospodarstwie domowym.

 • York - zmiotka +...

  23,90 zł

  Zestaw wykonany został w całości z ekologicznych surowców. Posiada nowoczesny design, wysoką skuteczność w usuwaniu zabrudzeń i pozytywny wpływ na rozwój środowiska.

 • York - zmiotka +...

  10,77 zł

  Nowoczesny zestaw zmiotki i szufelki wykonany został z wysokiej jakości plastiku. Dokładnie zbiera nawet najdrobniejsze pyłki. • York - zestaw...

  52,90 zł

  Wygodny zestaw zmiotki z szufelką na wydłużonych rączkach wykonany został z wysokiej jakości tworzyw. Nowoczesna kolorystyka sprawdzi się w każdym wnętrzu.