Miotły, zmiotki i szufelki - niska cena i szeroki wybór - Sklep internetowy Folcom

Miotły, zmiotki i szufelki

Akcesoria do zamiatania do jedne z najważniejszych narzędzi w domu. Odkurzacze są oczywiście bardzo funkcjonalne i często niezastąpione, kiedy trzeba usunąć zabrudzenia z większej powierzchni, na przykład całego pomieszczenia czy domu. Jednak w sytuacji, gdy brud nie jest tak rozległy, ma większe części lub nie powinny one być wciągnięte przez odkurzacz, ponieważ mogą go uszkodzić, przydaje się tradycyjny zestaw złożony z miotły do zamiatania podłogi, zmiotki i szufelki.

Czytaj więcej...

Szczotki do zamiatania podłogi - jaką wybrać?

Na rynku istnieje tyle rodzajów mioteł, że trudno wybrać tę jedną właściwą. A wybór ten nie jest prosty, ponieważ wystarczy jedno czyszczenie, żeby porysować podłogę lub skończyć z bólem pleców.

Pierwszym czynnikiem, na który trzeba zwrócić uwagę, jest rodzaj włosia. Materiał, z którego zostało wykonane, musi być dostosowany do rodzaju podłogi, aby miotła mogła być bezpiecznie używana. Produkty z tworzyw naturalnym najlepiej sprawdzą się w przypadku delikatnych powierzchni, z tendencją do zarysowań. Natomiast twardsze włosie z włókien syntetycznych będzie doskonale czyścić podłoża na zewnątrz.

Drugim czynnikiem, który warto dostosować do siebie podczas wyboru miotły, jest kij. Rączka nie może być zbyt krótka, ponieważ przy sprzątaniu nabawisz się bólu kręgosłupa poprzez ciągłe schylanie. Natomiast zbyt długi tron będzie haczył o różne obiekty, sprawiając, że zamiatanie nie będzie tak komfortowe, jak być powinno. Z tego względu wiele sklepów poleca miotły z kijem teleskopowym, który można swobodnie rozłożyć.

Miotły do zamiatania podłogi - sklep

W naszym sklepie oferujemy szeroki wybór akcesoriów do sprzątania - zmiotek, szczotek i szufelek. Opinie klientów w zdecydowanej większości są pozytywne, ponieważ przedmioty te zostały solidnie wykonane. Zmiotki i szufelki posiadają rączki o ergonomicznych kształtach, aby można było wygodnie je chwycić.

Oferujemy akcesoria do sprzątania takich znanych i renomowanych firm, jak Chomik, Folcom, Vileda czy York. Wśród nich znajdziesz miotły wykonane z tworzywa sztucznego, bambusowego drewna oraz gumy, które nadadzą się do różnego rodzaju zabrudzeń oraz powierzchni. Posiadają także różnego rodzaju gęste włosie twarde i miękkie, które bardzo dobrze usuwa zabrudzenia i dociera do każdego kąta.

Jeśli potrzebujesz akcesoriów do sprzątania, zapoznaj się bliżej z produktami w kategorii zmiotek, szczotek i szufelek. Opinie klientów potwierdzają, że sklep Folcom to wysoka jakość, atrakcyjne ceny oraz fachowa obsługa.

Aktywne filtry