Kategorie bloga

Kategorie bloga

Dla dzieci

Subcategories

Aktywne filtry

 • Bobini - chusteczki...

  4,05 zł

  Delikatne chusteczki Bobini Baby przeznaczone są do oczyszczania oaz pielęgnacji skóry niemowląt oraz dzieci. Miękkie chusteczki nawilżone są delikatnym balsamem wzbogaconym o witaminę E.

 • York - zestaw...

  3,02 zł

  Zestaw czterech puszystych gąbeczek umili kąpiel każdemu dziecku. Produkty są delikatne dla skóry dziecka.

 • Mattes -...

  2,25 zł 2,50 zł -10%

  Kolorowa szczoteczka z miękkim włosiem idealnie sprawdzi się do mycia zębów. Uchwyt w kształcie delfinka idealnie dopasowuje się do dziecięcej rączki.

 • Promocja - pieluchy...

  30,01 zł

  W skład pakietu promocyjnego wchodzi zestaw pieluszek Happy w rozmiarze Junior Maxi 6 oraz chusteczki nawilżane. Pieluszki doskonale dopasowują się do ruchliwego ciała dziecka, ponieważ posiadają specjalny 360° Comfort System teraz z nowym systemem Flexi Fit. Nawilżane chusteczki są delikatne oraz odpowiednio czyszczą i pielęgnują skórę. To idealny zestaw dla każdego dziecka.

 • Promocja - pieluchy...

  30,01 zł

  W skład pakietu promocyjnego wchodzi zestaw pieluszek Happy w rozmiarze Junior 5 oraz chusteczki nawilżane. Pieluszki doskonale dopasowują się do ruchliwego ciała dziecka, ponieważ posiadają specjalny 360° Comfort System teraz z nowym systemem Flexi Fit. Nawilżane chusteczki są delikatne oraz odpowiednio czyszczą i pielęgnują skórę. To idealny zestaw dla każdego dziecka.

 • Promocja - pieluchy...

  30,01 zł

  W skład pakietu promocyjnego wchodzi zestaw pieluszek Happy w rozmiarze Maxi 4 oraz chusteczki nawilżane. Pieluszki doskonale dopasowują się do ruchliwego ciała dziecka, ponieważ posiadają specjalny 360° Comfort System teraz z nowym systemem Flexi Fit. Nawilżane chusteczki są delikatne oraz odpowiednio czyszczą i pielęgnują skórę. To idealny zestaw dla każdego dziecka.

 • Promocja - pieluchy...

  33,00 zł

  W skład pakietu promocyjnego wchodzi zestaw pieluszek Taffy w rozmiarze 2 oraz chusteczki nawilżane. Pieluszki doskonale dopasowują się do ruchliwego ciała dziecka. Pieluszki posiadają wzorek w wieloryby oraz wzbogacone zostały płynem nawilżającym z witaminą E. Nawilżane chusteczki są delikatne oraz odpowiednio czyszczą i pielęgnują skórę. To idealny zestaw dla każdego dziecka.

 • Promocja - pieluchy...

  33,00 zł

  W skład pakietu promocyjnego wchodzi zestaw pieluszek Taffy w rozmiarze 3 oraz chusteczki nawilżane. Pieluszki doskonale dopasowują się do ruchliwego ciała dziecka. Pieluszki posiadają wzorek w wieloryby oraz wzbogacone zostały płynem nawilżającym z witaminą E. Nawilżane chusteczki są delikatne oraz odpowiednio czyszczą i pielęgnują skórę. To idealny zestaw dla każdego dziecka.

 • Promocja - pieluchy...

  33,00 zł

  W skład pakietu promocyjnego wchodzi zestaw pieluszek Taffy w rozmiarze 4 oraz chusteczki nawilżane. Pieluszki doskonale dopasowują się do ruchliwego ciała dziecka. Pieluszki posiadają wzorek w wieloryby oraz wzbogacone zostały płynem nawilżającym z witaminą E. Nawilżane chusteczki są delikatne oraz odpowiednio czyszczą i pielęgnują skórę. To idealny zestaw dla każdego dziecka.

 • Promocja - pieluchy...

  33,00 zł

  W skład pakietu promocyjnego wchodzi zestaw pieluszek Taffy w rozmiarze 5 oraz chusteczki nawilżane. Pieluszki doskonale dopasowują się do ruchliwego ciała dziecka. Pieluszki posiadają wzorek w wieloryby oraz wzbogacone zostały płynem nawilżającym z witaminą E. Nawilżane chusteczki są delikatne oraz odpowiednio czyszczą i pielęgnują skórę. To idealny zestaw dla każdego dziecka.

 • Promocja - pieluchy...

  33,00 zł

  W skład pakietu promocyjnego wchodzi zestaw pieluszek Taffy w rozmiarze 6 oraz chusteczki nawilżane. Pieluszki doskonale dopasowują się do ruchliwego ciała dziecka. Pieluszki posiadają wzorek w wieloryby oraz wzbogacone zostały płynem nawilżającym z witaminą E. Nawilżane chusteczki są delikatne oraz odpowiednio czyszczą i pielęgnują skórę. To idealny zestaw dla każdego dziecka.