W kostce

W kostce

Kategorie bloga

Kategorie bloga

W kostce

Subcategories

Aktywne filtry

 • Luksja – mydło w...

  1,35 zł

  Mydło w kostce firmy firmy Luksja sprawdzi się w Twojej łazience. Posiada bardzo kremową konsystencję, która doskonale się pieni i oczyszcza dłonie. Po każdym myciu skóra staje się elastyczna, gładka oraz miękka, dzięki zawartości prowitaminy B5. Ekstrakt z bawełny pielęgnuje, zabezpiecza i pozostawia na dłoniach lekki zapach. 

 • Luksja – mydło w...

  1,21 zł

  Mydło w kostce firmy firmy Luksja sprawdzi się w Twojej łazience. Posiada bardzo kremową konsystencję, która doskonale się pieni i oczyszcza dłonie. Po każdym myciu skóra staje się elastyczna, gładka oraz miękka. Ekstrakt z migdałów i masła shea dodatkowo pielęgnuje, zabezpiecza i pozostawia na dłoniach lekki zapach. Może być stosowany do mycia rąk oraz całego ciała. 

 • Luksja – mydło w...

  1,21 zł

  Mydło w kostce firmy firmy Luksja sprawdzi się w Twojej łazience. Posiada bardzo kremową konsystencję, która doskonale się pieni i oczyszcza dłonie. Po każdym myciu skóra staje się elastyczna, gładka oraz miękka. Ekstrakt z płatków róży i mleczka dodatkowo pielęgnuje, zabezpiecza i pozostawia na dłoniach lekki zapach.

 • Biały Jeleń – mydło...

  5,03 zł

  Hipoalergiczne mydło naturalne przeznaczone jest do pielęgnacji skóry wrażliwej ze skłonną do alergii skórnych oraz dla osób z rozszerzonymi porami i trądzikiem.

 • Palmolive - mydło w...

  1,55 zł

  Klasyczne mydło w kostce Palmolive wzbogacone zostało solą morską. Specjalna formuła sprawia, że mydło intensywnie się pieni i dobrze spłukuje. Produkt sprawdzi się w każdym domu.

 • Palmolive - mydło w...

  1,55 zł

  Klasyczne mydło w kostce Palmolive wzbogacone zostało ekstraktem z zielonej herbaty i odżywczego ogórka. Specjalna formuła sprawia, że mydło intensywnie się pieni i dobrze spłukuje. Produkt sprawdzi się w każdym domu.

 • Palmolive - mydło...

  1,55 zł

  Klasyczne mydło w kostce Palmolive wzbogacone zostało ekstraktem z minerałów morskich. Specjalna formuła sprawia, że mydło intensywnie się pieni i dobrze spłukuje. Produkt sprawdzi się w każdym domu.

 • Palmolive - mydło w...

  1,55 zł

  Klasyczne mydło w kostce Palmolive wzbogacone ekstraktem z płatków róży i mleka. Dokładnie czyści skórę oraz skutecznie usuwa zabrudzenia.

 • Palmolive - mydło w...

  1,55 zł

  Klasyczne mydło w kostce Palmolive wzbogacone zostało naturalnym olejkiem z kwiatów czarnej orchidei. Specjalna formuła sprawia, że mydło intensywnie się pieni i dobrze spłukuje. Produkt sprawdzi się w każdym domu.

 • Palmolive - mydło w...

  1,55 zł

  Klasyczne mydło w kostce Palmolive wzbogacone zostało naturalnym ekstraktem z miodu i mleka. Specjalna formuła sprawia, że mydło intensywnie się pieni i dobrze spłukuje. Produkt sprawdzi się w każdym domu.

 • Dove - mydło w...

  2,40 zł

  Mydło w kostce Dove z ekstraktem z ogórka i zielonej herbaty działa oczyszczająco oraz regenerująco. Kremowa konsystencja doskonale się pieni i nie wysusza skóry, ponieważ zawiera aż ¼ kremu nawilżającego.

 • Dove - mydło w...

  2,40 zł

  Mydło w kostce Dove z ekstraktem z olejku arganowego. Kremowa konsystencja doskonale się pieni i nie wysusza skóry, ponieważ zawiera aż ¼ kremu nawilżającego.