Kategorie bloga

Kategorie bloga

Extra promocje

Przygotowaliśmy dla Ciebie szereg produktów w niskich cenach. Zadbaj z nami o swój domowy budżet!

Subcategories

Aktywne filtry

 • Promocja - pieluchy...

  30,01 zł

  W skład pakietu promocyjnego wchodzi zestaw pieluszek Happy w rozmiarze Junior Maxi 6 oraz chusteczki nawilżane. Pieluszki doskonale dopasowują się do ruchliwego ciała dziecka, ponieważ posiadają specjalny 360° Comfort System teraz z nowym systemem Flexi Fit. Nawilżane chusteczki są delikatne oraz odpowiednio czyszczą i pielęgnują skórę. To idealny zestaw dla każdego dziecka.

 • Promocja - pieluchy...

  30,01 zł

  W skład pakietu promocyjnego wchodzi zestaw pieluszek Happy w rozmiarze Junior 5 oraz chusteczki nawilżane. Pieluszki doskonale dopasowują się do ruchliwego ciała dziecka, ponieważ posiadają specjalny 360° Comfort System teraz z nowym systemem Flexi Fit. Nawilżane chusteczki są delikatne oraz odpowiednio czyszczą i pielęgnują skórę. To idealny zestaw dla każdego dziecka.

 • Promocja - pieluchy...

  30,01 zł

  W skład pakietu promocyjnego wchodzi zestaw pieluszek Happy w rozmiarze Maxi 4 oraz chusteczki nawilżane. Pieluszki doskonale dopasowują się do ruchliwego ciała dziecka, ponieważ posiadają specjalny 360° Comfort System teraz z nowym systemem Flexi Fit. Nawilżane chusteczki są delikatne oraz odpowiednio czyszczą i pielęgnują skórę. To idealny zestaw dla każdego dziecka.

 • Vizir - kapsułki do...

  29,50 zł

  Kapsułki do prania Vizir Alpine Fresh doskonale piorą wszystkie ubrania. Skoncentrowana formuła doskonale radzi sobie z najtrudniejszymi plamami, nawet w temperaturze 30°C.

 • Vizir - kapsułki do...

  29,50 zł

  Kapsułki Vizir do koloru doskonale piorą ubrania. Skoncentrowana formuła doskonale radzi sobie z najtrudniejszymi plamami, nawet w temperaturze 30°C.

 • Vizir - kapsułki...

  34,00 zł

  Kapsułki Vizir All in 1 Pods do kolorów doskonale piorą ubrania. Skoncentrowana formuła skutecznie usuwa plamy oraz dba o intensywność koloru

 • Vizir - kapsułki do...

  34,00 zł

  Kapsułki do prania Alpine Fresh doskonale piorą wszystkie ubrania. Skoncentrowana formuła doskonale radzi sobie z najtrudniejszymi plamami, nawet w temperaturze 30°C.

 • Ariel - kapsułki...

  59,00 zł

  Kapsułki żelowe do prania Ariel Mountain Spring 3in1 doskonale piorą jasne oraz białe ubrania i zapewniają im świeży, górski zapach. Warstwa kapsułki rozpływa się w kontakcie z wodą i uwalnia skoncentrowany żel.

 • Ariel - kapsułki...

  29,90 zł

  Żelowe kapsułki do prania Ariel 3in1 Pods przeznaczone są do prania białych tkanin i jasnych kolorów. Miękkie poduszeczki wypełnione są płynem piorącym, który wzbogacony został o najnowszą formułę.

 • PROMOCJA - dwie...

  8,50 zł

  Zmiotka wykonana została w całości z ekologicznych surowców. Posiada nowoczesny design, wysoką skuteczność w usuwaniu zabrudzeń i pozytywny wpływ na rozwój środowiska.

 • Promocja - pieluchy...

  33,00 zł

  W skład pakietu promocyjnego wchodzi zestaw pieluszek Taffy w rozmiarze 2 oraz chusteczki nawilżane. Pieluszki doskonale dopasowują się do ruchliwego ciała dziecka. Pieluszki posiadają wzorek w wieloryby oraz wzbogacone zostały płynem nawilżającym z witaminą E. Nawilżane chusteczki są delikatne oraz odpowiednio czyszczą i pielęgnują skórę. To idealny zestaw dla każdego dziecka.

 • Promocja - pieluchy...

  33,00 zł

  W skład pakietu promocyjnego wchodzi zestaw pieluszek Taffy w rozmiarze 3 oraz chusteczki nawilżane. Pieluszki doskonale dopasowują się do ruchliwego ciała dziecka. Pieluszki posiadają wzorek w wieloryby oraz wzbogacone zostały płynem nawilżającym z witaminą E. Nawilżane chusteczki są delikatne oraz odpowiednio czyszczą i pielęgnują skórę. To idealny zestaw dla każdego dziecka.