search

Gosia – mop ze spryskiwaczem SPLASH EXTRA – komplet

100,25 zł
Brutto

Komplet mopa ze spryskiwaczem SPLASH EXTRA firmy Gosia sprawdzi się w Twoim domu. W skład kompletu wchodzi: drążek ze spryskiwaczem i zapas. Lekki i poręczny stelaż jest łatwy w użyciu oraz dociera do trudno dostępnych miejsc. Specjalny zbiornik na płyny uchroni Cię przed koniecznością użycia ciężkiego wiadra.

Ilość

Pora umyć podłogę? Ale masz dość wyciągania wiadra i wykręcania mopa, który zostawia smugi? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie!

Komplet mopa ze spryskiwaczem SPLASH EXTRA firmy Gosia sprawdzi się w Twoim domu. W skład kompletu wchodzi: drążek ze spryskiwaczem i zapas. Lekki i poręczny stelaż jest łatwy w użyciu oraz dociera do trudno dostępnych miejsc. Specjalny zbiornik na płyny uchroni Cię przed koniecznością użycia ciężkiego wiadra. Zamieszczony na rączce przycisk umożliwi Ci dozowanie odpowiedniej ilości wody z ulubionym płynem do mycia podłóg. Zapas z wysokiej jakości mikrofibry doskonale wchłania wodę oraz skutecznie zbiera kurz. Rozwiązanie to zapewni Ci czystą i suchą podłogę w kilka minut!

Przejdź na czystą stronę mocy z firmą Gosia.

CENNA WSKAZÓWKA:

Zaschnięte plamy na podłodze są uporczywym problemem. Łatwiej będzie Ci się ich pozbyć, gdy skierujesz strumień spryskiwacza bezpośrednio na plamę. Odpowiednie nawilżenie sprawi, że plama będzie łatwiejsza do usunięcia.

5 Przedmioty

Specyfika

Zawartość
drążek ze spryskiwaczem 130 cm + zapas

Sprawdź również

chat Opinie (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.