search

Gosia – mop ze spryskiwaczem SPLASH EXTRA – komplet

100,25 zł
Brutto

Komplet mopa ze spryskiwaczem SPLASH EXTRA firmy Gosia sprawdzi się w Twoim domu. W skład kompletu wchodzi: drążek ze spryskiwaczem i zapas. Lekki i poręczny stelaż jest łatwy w użyciu oraz dociera do trudno dostępnych miejsc. Specjalny zbiornik na płyny uchroni Cię przed koniecznością użycia ciężkiego wiadra.

Ilość
Obecnie brak na stanie

Pora umyć podłogę? Ale masz dość wyciągania wiadra i wykręcania mopa, który zostawia smugi? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie!

Komplet mopa ze spryskiwaczem SPLASH EXTRA firmy Gosia sprawdzi się w Twoim domu. W skład kompletu wchodzi: drążek ze spryskiwaczem i zapas. Lekki i poręczny stelaż jest łatwy w użyciu oraz dociera do trudno dostępnych miejsc. Specjalny zbiornik na płyny uchroni Cię przed koniecznością użycia ciężkiego wiadra. Zamieszczony na rączce przycisk umożliwi Ci dozowanie odpowiedniej ilości wody z ulubionym płynem do mycia podłóg. Zapas z wysokiej jakości mikrofibry doskonale wchłania wodę oraz skutecznie zbiera kurz. Rozwiązanie to zapewni Ci czystą i suchą podłogę w kilka minut!

Przejdź na czystą stronę mocy z firmą Gosia.

CENNA WSKAZÓWKA:

Zaschnięte plamy na podłodze są uporczywym problemem. Łatwiej będzie Ci się ich pozbyć, gdy skierujesz strumień spryskiwacza bezpośrednio na plamę. Odpowiednie nawilżenie sprawi, że plama będzie łatwiejsza do usunięcia.

Specyfika

Zawartość
drążek ze spryskiwaczem 130 cm + zapas

Sprawdź również

chat Opinie (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.