Zapasy do mopów - niska cena i szeroki wybór - Sklep internetowy Folcom

Zapasy do mopów

Zaopatrując się w mop, trzeba pamiętać, że jego wkład prędzej czy później ulegnie zniszczeniu i konieczne będzie wówczas zakupienie nowej nakładki. Nasz sklep Folcom jest miejscem, w którym zamówisz zapasowe końcówki do mopów w bardzo atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Jesteśmy przekonani, że znajdziesz u nas to, czego potrzebujesz!

Czytaj więcej...

Końcówka do mopa - sklep internetowy

W tej kategorii znajdziesz różnorodne nakładki do mopa, pochodzące od najlepszych marek, takich jak York, Gosia czy Vileda. Posiadamy również wkłady produkowane przez wyspecjalizowane firmy – często są to wiodący producenci w Polsce – ale wykonywane według naszych specyfikacji, cechujące się wysoką jakością i trwałością. W asortymencie dostępne są zapasy mopa paskowego, płaskiego, sznurkowego oraz okrągłego. Nie mogło zabraknąć u nas również nakładek w kształcie spódnicy, wykonanych z wysokiej jakości mikrofibry. Oferowane końcówki różnią się między sobą także typem mocowań. Znajdziesz u nas wkłady montowane przy pomocy solidnych rzepów oraz nakładki wyposażone w kieszonki, w które wsuwa się plastikowe ramiona mopa.

Wszystkie oferowane wkłady do mopa dokładnie zbierają brud i kurz, a dodatkowo łatwo się wypłukują. Idealnie nadają się do mycia najróżniejszych rodzajów podłóg. Docierają one nawet do najtrudniej dostępnych miejsc. 

Wkład do mopa - cena

Obecnie na rynku dostępna jest masa produktów do sprzątania. W sprzedaży można znaleźć wiele rodzajów towarów, różniących się od siebie nie tylko funkcjami i wyglądem, ale również cenami. Podobnie jest z końcówkami do mopa. W naszym sklepie dostępny jest szeroki wybór wkładów na każdą kieszeń. Oferujemy zarówno modele tańsze, jak i droższe. Jesteśmy przekonani, że znajdziesz u nas to, czego szukasz. Jeśli masz problem z dobraniem odpowiedniej nakładki do mopa, skontaktuj się z naszym sklepem. Z przyjemnością pomożemy.

Wkład do mopa - opinie klientów 

Oferowane przez nas wkłady do mopa cieszą się świetnymi opiniami i dużą popularnością. Zamawiają je nie tylko osoby prywatne, dbające o porządek w swojej przestrzeni mieszkalnej, ale także różnego rodzaju firmy. Zaopatrują się u nas m.in. przedsiębiorstwa sprzątające. Klienci są bardzo zadowoleni z końcówek do mopa dostępnych w Folcom i potwierdzają ich skuteczność. Konsumenci często robią u nas większe zapasy, gdyż oferujemy produkty w naprawdę bardzo atrakcyjnych cenach. Warto dodać, że składając zamówienie za kwotę wyższą niż 299 zł, nie ponosisz kosztów przesyłki. Zachęcamy do zakupu nakładek do mopa i innych produktów dostępnych w naszym sklepie! Jesteśmy pewni, że oferowane produkty spełnią Twoje oczekiwania. 

Aktywne filtry