Kategorie bloga

Kategorie bloga

Zestawy sprzątające do domu

Zestawy sprzątające

Zestawy sprzątające sprawdzą się w każdym domu.

Subcategories

Aktywne filtry

 • Gosia – mop płaski,...

  85,00 zł 95,99 zł

  Komplet mopa płaskiego, obrotowego firmy Gosia. W skład kompletu wchodzi: drążek z mechanizmem wyciskającym, mop płaski z wkładem z mikrofibry i wiadro 12L z sitem obrotowym. Specjalna konstrukcja mopa płaskiego dociera w trudno dostępne miejsca, dlatego sprząta nawet pod bardzo niskimi meblami.

 • Gosia – mop ze...

  55,00 zł 68,90 zł

  Komplet mopa ze spryskiwaczem SPLASH EXTRA firmy Gosia sprawdzi się w Twoim domu. W skład kompletu wchodzi: drążek ze spryskiwaczem i zapas. Lekki i poręczny stelaż jest łatwy w użyciu oraz dociera do trudno dostępnych miejsc. Specjalny zbiornik na płyny uchroni Cię przed koniecznością użycia ciężkiego wiadra.

 • Gosia – mop...

  97,42 zł

  Komplet mopa dwukomorowego DUO EXTRA firmy Gosia sprawdzi się w Twoim domu. W skład kompletu wchodzi: drążek, zapas i wiadro z komorami. Lekki i poręczny stelaż jest łatwy w użyciu oraz dociera do trudno dostępnych miejsc. Posiada piankową obudowę, która przyjemnie układa się w dłoni. Specjalne wiadro zawiera dwie komory – „mokrą” i „suchą”. Pierwsza z nich służy do płukania mopa, ponieważ zawiera specjalne szczotki do ściągania zabrudzeń; druga idealnie nadaje się do odciskania mopa z nadmiaru wody.

 • York - zestaw...

  18,96 zł

  Zestaw sprzątający sprawdzi się w szybkich, codziennych porządkach. Wydłużona rączka zwiększa komfort sprzątania.

 • York - mop obrotowy...

  120,05 zł

  Innowacyjny zestaw do sprzątania z dwoma nakładkami. Posiada stabilne wiadro i dwufunkcyjny koszyk.

 • York - mop + kij...

  79,00 zł

  Komplet mopa Handy sprawdzi się w z Twoim domu. Dwukomorowe wiadro na wodę - uskutecznia zmywanie powierzchni.

 • York - komplet mopa...

  84,21 zł

  Innowacyjny mop gąbkowy zapewnia komfortowe mycie podłóg bez brudzenia i moczenia rąk. Płytka wykonana została z gąbki PVA, która nie dość, że doskonale zbiera wodę, to jeszcze skutecznie usuwa plamy, zanieczyszczenia oraz sierść zwierząt.  Wiadro po skończonym sprzątaniu służy do przechowywania całego kompletu. Mop gąbkowy jest doskonałym rozwiązaniem dla alergików i posiadaczy zwierząt. Sprawdzi się w myciu płytek i glazury. 

  W zestawie znajdują się dwa zapasy płytek, drążek oraz innowacyjne wiadro.

 • York - zestaw...

  50,44 zł

  Stylove to niezastąpiony box, w którym znajdują się wszystkie, niezbędne akcesoria do sprzątania. To idealny zestaw dla każdego, kto lubi i ceni sobie porządek oraz czystość. W jego skład wchodzi 12 różnych, funkcjonalnych elementów.

 • Vileda - mop...

  176,38 zł

  Mop obrotowy Vileda Ultimat Turbo zapewnia łatwe i bezdotykowe odsączanie mopa. W skład kompletu wchodzi mop z drążkiem teleskopowym, wkład myjący oraz wiadro z mechanizmem do odsączania.