Kategorie bloga

Kategorie bloga

Zestawy sprzątające

Subcategories

Aktywne filtry

 • Gosia – mop płaski,...

  87,58 zł

  Komplet mopa płaskiego, obrotowego firmy Gosia. W skład kompletu wchodzi: drążek z mechanizmem wyciskającym, mop płaski z wkładem z mikrofibry i wiadro 12L z sitem obrotowym. Specjalna konstrukcja mopa płaskiego dociera w trudno dostępne miejsca, dlatego sprząta nawet pod bardzo niskimi meblami.

 • Gosia – mop ze...

  61,90 zł

  Komplet mopa ze spryskiwaczem SPLASH EXTRA firmy Gosia sprawdzi się w Twoim domu. W skład kompletu wchodzi: drążek ze spryskiwaczem i zapas. Lekki i poręczny stelaż jest łatwy w użyciu oraz dociera do trudno dostępnych miejsc. Specjalny zbiornik na płyny uchroni Cię przed koniecznością użycia ciężkiego wiadra.

 • Gosia – mop...

  97,42 zł

  Komplet mopa dwukomorowego DUO EXTRA firmy Gosia sprawdzi się w Twoim domu. W skład kompletu wchodzi: drążek, zapas i wiadro z komorami. Lekki i poręczny stelaż jest łatwy w użyciu oraz dociera do trudno dostępnych miejsc. Posiada piankową obudowę, która przyjemnie układa się w dłoni. Specjalne wiadro zawiera dwie komory – „mokrą” i „suchą”. Pierwsza z nich służy do płukania mopa, ponieważ zawiera specjalne szczotki do ściągania zabrudzeń; druga idealnie nadaje się do odciskania mopa z nadmiaru wody.

 • York - zestaw...

  16,94 zł

  Zestaw sprzątający sprawdzi się w szybkich, codziennych porządkach. Wydłużona rączka zwiększa komfort sprzątania.

 • York - zestaw...

  52,90 zł

  Wygodny zestaw zmiotki z szufelką na wydłużonych rączkach wykonany został z wysokiej jakości tworzyw. Nowoczesna kolorystyka sprawdzi się w każdym wnętrzu.

 • York - mop obrotowy...

  120,05 zł

  Innowacyjny zestaw do sprzątania z dwoma nakładkami. Posiada stabilne wiadro i dwufunkcyjny koszyk.

 • York - mop + kij...

  79,00 zł

  Komplet mopa Handy sprawdzi się w z Twoim domu. Dwukomorowe wiadro na wodę - uskutecznia zmywanie powierzchni.