Kategorie bloga

Kategorie bloga

Mydła

Subcategories

Aktywne filtry

 • Luksja – mydło w...

  5,40 zł

  Mydło w płynie firmy Luksja sprawdzi się w Twojej łazience. Posiada bardzo kremową oraz delikatną konsystencję, która koi i łagodzi skórę. Mydło doskonale się pieni oraz łatwo spłukuje. Kremowa konsystencja dokładnie oczyszcza i pielęgnuje skórę dzięki ekstraktowi z witamin. Mydło posiada pH naturalne dla skóry oraz przyjemny jaśminowo – waniliowy aromat. 

 • Luksja – mydło w...

  1,35 zł

  Mydło w kostce firmy firmy Luksja sprawdzi się w Twojej łazience. Posiada bardzo kremową konsystencję, która doskonale się pieni i oczyszcza dłonie. Po każdym myciu skóra staje się elastyczna, gładka oraz miękka, dzięki zawartości prowitaminy B5. Ekstrakt z bawełny pielęgnuje, zabezpiecza i pozostawia na dłoniach lekki zapach. 

 • Luksja – mydło w...

  5,40 zł

  Mydło w płynie firmy Luksja sprawdzi się w Twojej łazience. Posiada bardzo kremową oraz delikatną konsystencję, która koi i łagodzi skórę. Mydło doskonale się pieni oraz łatwo spłukuje. Kremowa konsystencja dokładnie oczyszcza i pielęgnuje skórę dzięki ekstraktowi z witamin. Mydło posiada pH naturalne dla skóry oraz przyjemny różano - kremowy aromat.

 • Luksja – mydło w...

  1,21 zł

  Mydło w kostce firmy firmy Luksja sprawdzi się w Twojej łazience. Posiada bardzo kremową konsystencję, która doskonale się pieni i oczyszcza dłonie. Po każdym myciu skóra staje się elastyczna, gładka oraz miękka. Ekstrakt z migdałów i masła shea dodatkowo pielęgnuje, zabezpiecza i pozostawia na dłoniach lekki zapach. Może być stosowany do mycia rąk oraz całego ciała. 

 • Luksja – mydło w...

  5,40 zł

  Mydło w płynie firmy Luksja sprawdzi się w Twojej łazience. Posiada bardzo kremową oraz delikatną konsystencję, która koi i łagodzi skórę. Mydło doskonale się pieni oraz łatwo spłukuje. Kremowa konsystencja dokładnie oczyszcza i pielęgnuje skórę dzięki ekstraktowi z witamin. Mydło posiada pH naturalne dla skóry oraz świeży cytrusowy aromat.

 • Luksja – mydło w...

  1,21 zł

  Mydło w kostce firmy firmy Luksja sprawdzi się w Twojej łazience. Posiada bardzo kremową konsystencję, która doskonale się pieni i oczyszcza dłonie. Po każdym myciu skóra staje się elastyczna, gładka oraz miękka. Ekstrakt z płatków róży i mleczka dodatkowo pielęgnuje, zabezpiecza i pozostawia na dłoniach lekki zapach.

 • Biały Jeleń – mydło...

  5,03 zł

  Hipoalergiczne mydło naturalne przeznaczone jest do pielęgnacji skóry wrażliwej ze skłonną do alergii skórnych oraz dla osób z rozszerzonymi porami i trądzikiem.

 • Luksja – mydło w...

  5,40 zł

  Mydło w płynie firmy Luksja sprawdzi się w Twojej łazience. Posiada bardzo kremową oraz delikatną konsystencję, która koi i łagodzi skórę. Mydło doskonale się pieni oraz łatwo spłukuje. Kremowa konsystencja dokładnie oczyszcza i pielęgnuje skórę dzięki zawartości prowitaminy B5. Mydło posiada pH naturalne dla skóry oraz przyjemny, kremowy aromat.

 • Palmolive - mydło w...

  1,55 zł

  Klasyczne mydło w kostce Palmolive wzbogacone zostało solą morską. Specjalna formuła sprawia, że mydło intensywnie się pieni i dobrze spłukuje. Produkt sprawdzi się w każdym domu.

 • Luksja – mydło w...

  5,40 zł

  Mydło w płynie firmy Luksja sprawdzi się w Twojej łazience. Posiada bardzo kremową oraz delikatną konsystencję, która koi i łagodzi skórę. Mydło doskonale się pieni oraz łatwo spłukuje. Kremowa konsystencja dokładnie oczyszcza i pielęgnuje skórę dzięki ekstraktowi z witamin. Mydło posiada pH naturalne dla skóry oraz przyjemny aromat kwiatów wiśni i peonii.

 • Palmolive - mydło w...

  1,55 zł

  Klasyczne mydło w kostce Palmolive wzbogacone zostało ekstraktem z zielonej herbaty i odżywczego ogórka. Specjalna formuła sprawia, że mydło intensywnie się pieni i dobrze spłukuje. Produkt sprawdzi się w każdym domu.

 • Luksja –zapas mydła...

  3,51 zł

  Twoje ulubione mydło się skończyło? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Zapas mydła w płynie firmy Luksja sprawdzi się w Twojej łazience. Posiada bardzo kremową oraz delikatną konsystencję, która koi i łagodzi skórę. Gęsta konsystencja doskonale się pieni i spłukuje. Mydło dokładnie oczyszcza dłonie i pozostawia je higienicznie czyste. Posiada naturalne dla skóry pH, kompleks witamin E i A oraz przyjemny aromat lnu i mleka ryżowego.