Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Kolor

Kolor

Marka

Marka

Waga

Waga

  • 0,1kg - 2kg

Cena

Cena

  • 2,00 zł - 101,00 zł

Mopy - niska cena i szeroki wybór - Sklep internetowy Folcom

Mopy

Niegdyś mopy do podłogi przeznaczone były wyłącznie do sprzątania na mokro. Mopy do mycia podłóg skonstruowane były z długich, splecionych ze sobą bawełnianych sznurków. To właśnie one odpowiadały za mycie, a także wchłanianie wilgoci. Technologia, która nieustannie się rozwija również w kwestii mopów pozwoliła na pewne innowację. Bawełniane sznurki zamieniono na paski z mikrofibry. Dzięki temu sprzątanie stało się bardziej higieniczne, ekologiczne, a także ergonomiczne. 

Czytaj więcej...

Ponadto zaczęto wdrażać metodę suchego sprzątania, które jest najbardziej wydajną, znaną człowiekowi metodą sprzątania. Poza tym jest to sposób, który pozwoli Ci zaoszczędzić nawet do dziewięćdziesięciu procent na środkach czystości. Co ważne jest to także metoda przyjazna środowisku, gdyż w trakcie mycia nie zużywasz cennej wody. 

Dobre mopy do mycia podłóg - sprawdź naszą ofertę!

W naszym sklepie zadbaliśmy o staranną selekcję, więc w Twoje ręce oddajemy wyłącznie profesjonalne mopy do sprzątania, które cieszą się bardzo dobrymi opiniami wśród naszych dotychczasowych klientów. Nasza oferta jest wystarczająco obszerna, by każdy znalazł w niej produkt odpowiedni dla siebie. 

W tej kategorii znajdziesz mopy do mycia podłóg, które charakteryzują się wysoką jakością wykonania, a także solidną konstrukcją - w związku z czym sprzątanie stanie się dla Ciebie czynnością łatwą i przyjemną.

W końcu czy ktoś lubi, gdy jego podłoga jest brudna lub zakurzona? Niestety jest to powszechny problem w domach wielu obywateli naszego kraju. Czasami wynika to z braku czasu, ale częściej jest to brak świadomości jak sprzątać efektywnie i szybko, oraz tak by efekty utrzymywały się długo. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży handlem akcesoriami do sprzątania. 

Dzięki temu wiemy jakie mopy do podłogi są najlepszymi na rynku. To właśnie one znajdują się w naszym asortymencie - do którego przejrzenia Cię zachęcamy. Oprócz całych zestawów znajdziesz u nas również zapasy do mopów, które pozwolą Ci na utrzymywanie higieny zarówno w Twoim domu, jak i w przypadku używanych przez Ciebie narzędzi do sprzątania. 

Profesjonalne mopy do sprzątania - opinie

Nasz sklep ma bardzo dobre opinie wśród klientów. Zwracają oni uwagę na wysoką jakość oferowanych przez nas produktów. Zdajemy sobie sprawę z tego, że jesteśmy profesjonalistami, więc kupując u nas dobre mopy do mycia podłóg - decydujesz się na ułatwienie sobie sprzątania. Zachęcamy Cię do zapoznania się z asortymentem znajdującym się w tej kategorii, jak również do przejrzenia reszty produktów, które dla Ciebie przygotowaliśmy. 

Aktywne filtry