Mopy

Mopy

Filtruj według

Kolor

Kolor

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Waga

Waga

 • 0kg - 2,83kg

Cena

Cena

 • 2,00 zł - 121,00 zł

Kategorie bloga

Kategorie bloga

Czysta i lśniąca podłoga

Mopy

Budna, zakurzona podłoga jest powszechnym problemem w naszych domach. Problem rozwiązać może tylko dobrze dobrany mop.

Przygotowaliśmy dla Ciebie bogatą ofertę mopów, które pozwolą zadbać o czystość Twoich podłóg.

Wybierz swój ulubiony model.

Subcategories

Aktywne filtry

 • Folcom - zapas do...

  7,15 zł

  Zapas wykonany z wysokiej jakości mikrofibry dokładnie zbiera zanieczyszczenia i dobrze wchłania wodę. Miękkie frędzle z mikrofibry nie rysują powierzchni i nie zostawiają smug. Zapas posiada specjalne kieszonki, które zakłada się na płytkę mopa. Dostępny w różnych, soczystych kolorach.

 • Gosia mop żółta...

  12,40 zł

  Zapas żółtego mopa z mikrofibry firmy Gosia sprawdzi się w Twoim domu. Wysoka jakość i gramatura mikrofibry jest bardzo chłonna, dlatego doskonale wyciera rozlane płyny. Mop dokładnie zbiera kurz i nie rysuje mytych powierzchni. Specjalna gąbka szorująca doskonale radzi sobie z usuwaniem trwalszych zabrudzeń.

 • Gosia mop żółta...

  20,90 zł

  Komplet żółtego mopa z mikrofibry marki Gosia sprawdzi się w Twoim domu. W skład kompletu wchodzi: wytrzymały trzonek oraz zapas z mikrofibry. Trzonek doskonale mieści się w dłoni – jest bardzo lekki i poręczny. Zapas z wysokiej jakości mikrofibry doskonale zbiera kurz oraz nie rysuje zabrudzonych powierzchni.

 • Gosia mop paskowy -...

  9,51 zł

  Zapas mopa paskowego firmy Gosia sprawdzi się w Twoim domu. Zapas z syntetycznego materiału jest bardzo wytrzymały. Paski rozchodzą się równomiernie na wszystkie strony, co przekłada się na efektywne sprzątanie

 • Gosia – mop płaski...

  43,10 zł

  Komplet płaskiego mopa z mikforibry firmy Gosia sprawdzi się w Twoim domu. W skład kompletu wchodzi: wytrzymały trzonek teleskopowy oraz zapas z mikrofibry. Trzonek doskonale mieści się w

  dłoni – jest bardzo lekki i poręczny. Zapas z wysokiej jakości mikrofibry doskonale zbiera kurz oraz nie rysuje drewnianych powierzchni.

 • Gosia – mop płaski...

  22,04 zł

  Zapas płaskiego mopa do podłóg drewnianych firmy Gosia sprawdzi się w Twoim domu. Zapas z wysokiej jakości mikrofibry doskonale zbiera kurz oraz nie rysuje drewnianych powierzchni. Specjalne pętelki myjące skutecznie usuwają mocniejsze zabrudzenia. Duża powierzchnia myjąca mopa dociera w trudno dostępne miejsca oraz czyści cokoliki i listwy przypodłogowe.

 • Gosia – mop płaski...

  39,26 zł

  Komplet mopa płaskiego do płytek i paneli firmy Gosia sprawdzi się w Twoim domu. W skład,kompletu wchodzi: wytrzymały trzonek teleskopowy oraz zapas z mikrofibry. Trzonek doskonale

  mieści się w dłoni – jest bardzo lekki i poręczny. Zapas z wysokiej jakości mikrofibry doskonale zbiera kurz jest bezpieczny dla czyszczonych powierzchni. Specjalne paski szorujące skutecznie usuwają

  mocniejsze zabrudzenia.

 • Gosia – mop płaski...

  15,56 zł

  Zapas płaskiego mopa do płytek i paneli firmy Gosia sprawdzi się w Twoim domu. Zapas z wysokiej jakości mikrofibry doskonale zbiera kurz oraz jest bezpieczny dla czyszczonych powierzchni. Specjalne paski szorujące skutecznie usuwają mocniejsze zabrudzenia. Duża powierzchnia myjąca mopa dociera w trudno dostępne miejsca oraz czyści cokoliki i listwy przypodłogowe.

 • Gosia – mop...

  9,12 zł

  Zapas mopa sznurkowego firmy Gosia sprawdzi się w Twoim domu. Zapas wykonany został z połączenia bawełny i mikrofibry, dlatego jest bardzo chłonny. Doskonale wyciera rozlane płyny. Jego długie paski skutecznie zbierają kurz, pyłki oraz czyszczą zabrudzenia.

 • Gosia – mop płaski,...

  85,00 zł 95,99 zł

  Komplet mopa płaskiego, obrotowego firmy Gosia. W skład kompletu wchodzi: drążek z mechanizmem wyciskającym, mop płaski z wkładem z mikrofibry i wiadro 12L z sitem obrotowym. Specjalna konstrukcja mopa płaskiego dociera w trudno dostępne miejsca, dlatego sprząta nawet pod bardzo niskimi meblami.

 • Gosia – mop płaski,...

  15,00 zł 17,99 zł

  Zapas mopa płaskiego obrotowego firmy Gosia sprawdzi się w Twoim domu. Wkład z żółtej, wysokiej jakości mikrofibry doskonale wchłania wodę oraz zbiera kurz. Włókna mikrofibry są bezpieczne dla wszystkich czyszczonych powierzchni. 

 • Gosia – mop ze...

  55,00 zł 68,90 zł

  Komplet mopa ze spryskiwaczem SPLASH EXTRA firmy Gosia sprawdzi się w Twoim domu. W skład kompletu wchodzi: drążek ze spryskiwaczem i zapas. Lekki i poręczny stelaż jest łatwy w użyciu oraz dociera do trudno dostępnych miejsc. Specjalny zbiornik na płyny uchroni Cię przed koniecznością użycia ciężkiego wiadra.