Ścierki z mikrofibry - niska cena i szeroki wybór - Sklep internetowy Folcom

Ścierki z mikrofibry

Warto utrzymywać higienę w domu, dzięki czemu zapobiegamy rozwojowi bakterii i innych niebezpiecznych mikroorganizmów. W tym celu wykorzystuje się różne preparaty i akcesoria, spośród których na szczególną uwagę zasługują ściereczki z mikrofibry, stanowiące świetną alternatywę dla ręczników papierowych. Znajdziesz je w tej kategorii! 

Czytaj więcej...

Ścierki z mikrofibry - opinie i cena 

Ściereczki z mikrofibry wyróżniają bardzo dobre opinie, najczęściej dotyczące komfortowego użytkowania, co jest ściśle związane z właściwościami materiału. Wykonuje się go z mieszanki włókien poliestrowych i poliamidowych. Są znacznie cieńsze od włókien bawełnianych, a co za tym idzie, lepiej zbierają i magazynują zanieczyszczenia. Do tego tkanina świetnie absorbuje wilgoć. Uznaje się, że może przyjąć 7 razy więcej płynu, niż sama waży. Przez to, że ścierki z mikrofibry wykonuje się ze sztucznych tworzyw, to są one nieprzyjaznym środowiskiem dla bakterii. Materiał zatrzymuje zanieczyszczenia na swoich włóknach aż do momentu wyprania. Produkty tego rodzaju są również bardzo trwałe. W wielu przypadkach można ich używać nawet po 500 praniach. W tym miejscu przypominamy, że nie powinno się stosować w praniu środków wybielających i zmiękczających. Co więcej, cena ściereczek jest bardzo atrakcyjna, ponieważ pojedynczy model kosztuje zaledwie kilka złotych i może wystarczyć na bardzo długi czas.

Ścierka z mikrofibry do okien - ekologiczne rozwiązanie

Ściereczki z mikrofibry są często używane do wycierania blatów oraz mycia okien. Są doskonałą alternatywą dla ręczników papierowych, tym samym ograniczając ich zużycie. Warto wiedzieć, że mimo swojej nazwy, przytaczane ręczniki papierowe nie są przeznaczone do późniejszego recyklingu papieru. Co istotne, wiele ściereczek z mikrofibry powstaje z odzysku. 

Ściereczki z mikrofibry - sklep internetowy 

W naszym sklepie znajdziesz różne ścierki z mikrofibry, różniące się między sobą między innymi rozmiarem oraz kolorystyką. Niektóre modele to zestawy, dzięki którym zaopatrzysz się w kilka ściereczek za jednym zamachem. Co więcej, omawiane produkty mają naprawdę wiele zastosowań, ponieważ sprawdzą się nie tylko w przypadku czyszczenia blatów i mycia okien, ale też przecierania sprzętu elektronicznego, ponieważ niektóre modele mają antystatyczne mikrowłókna (np. ekranów komputerów). Zachęcamy do skorzystania z oferty naszego sklepu. Postaw na czysty dom już teraz!

Podkategorie

Aktywne filtry