Ręczniki papierowe - niska cena i szeroki wybór - Sklep internetowy Folcom

Ręczniki papierowe

Ręczniki papierowe znajdują się niemal w każdym domu. Dostępne są również w większości toalet publicznych. Według specjalistów są one najbardziej higienicznymi osuszaczami dłoni. W tej kategorii znajdziesz ręczniki papierowe w rolce, które doskonale sprawdzą się w kuchni i łazience. Zapraszamy do sprawdzenia oferty!

Czytaj więcej...

Ręcznik papierowy rolka - sklep internetowy FOLCOM

Ręczniki papierowe to produkty wykorzystywane w kuchniach oraz łazienkach. Służą do osuszania rąk, a także pomagają przy codziennych pracach porządkowych. Dzięki nim z łatwością wytrzesz zabrudzenia i pozbędziesz się nieestetycznych plam. Pomagają zachować higienę i utrzymać porządek w domu oraz miejscach publicznych. Ręczniki papierowe kuchenne są wykorzystywane nie tylko w mieszkaniach prywatnych, ale również w hotelach, restauracjach oraz biurach. Ręczniki papierowe w rolkach stosowane są także w toaletach publicznych, placówkach medycznych oraz gabinetach lekarskich i stomatologicznych. Cechują się wyjątkową chłonnością i są bardzo wygodne w użyciu. 

W naszym sklepie znajdziesz ręczniki papierowe w wielu wariantach, pochodzące od różnych producentów. Posiadamy produkty marki Horeca, Regina, Kartika, Foxy, Alga oraz JUMBO. W naszym asortymencie dostępne są ręczniki papierowe kuchenne wykonane w stu procentach z celulozy, przystosowane do kontaktu z żywnością, doskonale wchłaniające tłuszcz z potraw. Posiadamy także ręczniki papierowe z makulatury, które świetnie sprawdzają się podczas czyszczenia blatów i innych powierzchni. W naszej ofercie dostępne są również ręczniki we wzory, które są nie tylko praktycznym produktem, ale również subtelną ozdobą. Chcesz poznać wszystkie produkty? Przejdź do asortymentu. Zapraszamy!

Ręczniki papierowe w rolce - cena

Jesteś ciekaw, ile kosztują nasze ręczniki papierowe? Ceny tych produktów są zróżnicowane. Zależą m.in. od materiału wykonania, wielkości opakowania oraz firmy. Zapewniamy jednak, że w naszym sklepie kupisz ręczniki papierowe w bardzo atrakcyjnych cenach. Jeśli chcesz poznać szczegóły, przejdź do asortymentu. Pod zdjęciami poglądowymi i nazwami produktów znajdują się informacje o kosztach zakupu. Aby poznać szczegółowy opis danego towaru, wystarczy wejść w jego zakładkę. Jeśli masz pytania lub wątpliwości, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. 

Ręczniki papierowe (duże rolki) - opinie

Oferowane przez nas ręczniki papierowe cieszą się świetnymi opiniami. Klienci podkreślają, iż są one wyjątkowo wydajne i chłonne. Doskonale ścierają zabrudzenia i niwelują wilgoć. Ręczniki papierowe dostępne w naszym sklepie zamawiane są nie tylko przez osoby prywatne, ale również firmy. Dostarczamy produkty przedsiębiorstwom sprzątającym, a także hotelom, restauracjom, szpitalom, szkołom i wielu innym zakładom. Zapraszamy również Ciebie do skorzystania z naszej oferty. 

Podkategorie

Aktywne filtry