Płyny do prania - niska cena i szeroki wybór - Sklep internetowy Folcom

Płyny do prania

Choć jeszcze nie tak dawno temu jedynym dostępnym środkiem chemicznym do prania tkanin był zwykły proszek, obecnie wybierać możemy spośród wielu innych opcji, które działają dużo skuteczniej i nie pozostawiają na materiałach osadu ani plan – mowa tu przede wszystkim o cieszących się ogromną popularnością płynach do prania. To skuteczne preparaty o gęstej konsystencji, które błyskawicznie i równomiernie rozpuszczają się w wodzie, co ma znaczenie zwłaszcza przy korzystaniu z krótkich programów oferowanych przez pralki. Wybór odpowiedniego płynu do prania do ubrań oczywiście będzie zależał przede wszystkim od rodzaju czyszczonych w ten sposób tkanin (np. czy są wyjątkowo delikatne lub wełniane, jedwabne, etc.) oraz ich koloru (czy są białe, czarne, kolorowe).

Czytaj więcej...

Najważniejsze cechy płynów do prania ubrań

Dzięki płynnej konsystencji tego typu preparaty działają znacznie skuteczniej – rozpuszczone wnikają we włókna tkanin, czyszcząc je dogłębnie, usuwając brud i plamy. Wyprana przy użyciu takiego środka odzież stanie się miękka, pachnąca, nie będzie się elektryzować i na długo zachowa świeżość. Tego typu produktów możesz używać zarówno do prania automatycznego, jak i ręcznego.

Dobre płyny do prania

Jak wybrać właściwy płyn do prania ubrań? Przede wszystkim, jak już zostało powiedziane, należy zwrócić uwagę na to, jaki typ i kolor tkanin planujemy wyprać. Po drugie, jeżeli pierzemy odzież dziecięcą, zwróćmy szczególną uwagę na to, czy wybrany środek ma właściwości hipoalergiczne – będzie wtedy bezpieczniejszy dla skóry najmłodszych i unikniemy ewentualnych reakcji alergicznych u naszej pociechy. Kolejną niezwykle ważną cechą – zwłaszcza z punktu widzenia naszego portfela – jest wydajność. Zwykle producent na opakowaniu zamieszcza informację o tym, na ile prań wystarczy dany płyn do prania. Ceny tych produktów zwykle nie są wysokie – przekonasz się o tym, przeglądając ofertę naszego sklepu. Duże i małe płyny do prania dostępne są w wielu różnych wariantach zapachowych – wybór właściwego jest wyłącznie kwestią gustu.

Płyny do prania ubrań – oferta

W naszym sklepie znajdziesz szeroką ofertę płynów do prania od sprawdzonych producentów. Proponowane produkty przeznaczone są do różnego typu ubrań i tkanin, ich składy są w pełni bezpieczne dla zdrowia i wielu przypadkach zostały wzbogacone o dodatkowe substancje czyszczące, zmiękczające lub o działaniu antystatycznym. Jeżeli denerwują Cię nieestetyczne zacieki i plamy, które pozostawia po sobie klasyczny proszek do prania i szukasz nowoczesnych rozwiązań, jakie sprawdzą się również w czasie korzystania z krótkich programów oferowanych przez współczesne pralki, zdecydowanie postaw na płyn do prania. Opinie klientów naszego sklepu o produktach oferowanych przez nas w tej kategorii są doskonałe. Wypróbuj proponowane przez nas dobre płyny do prania, a przekonasz się, jak duża będzie różnica.

Podkategorie

Przepraszam za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to, czego szukasz