Kategorie bloga

Kategorie bloga

Higiena intymna

Subcategories

Aktywne filtry

 • Biały Jeleń - żel...

  9,25 zł

  Szukasz delikatnego płynu do higieny intymnej? Mamy dla Ciebie specjalny produkt!

  Żel do higieny intymnej z ekstraktem z chabra bławatka wyprodukowany został tradycyjną metodą. Zawarty w nim pentanol działa przeciwzapalnie oraz przeciwbakteryjnie. Alantoina doskonale koi i regeneruje uszkodzony naskórek, natomiast kwas mlekowy przywraca fizjologiczne pH. Żel przeznaczony jest do pielęgnacji okolic intymnych, ponieważ łagodnie działa na skórę oraz śluzówkę i nie powoduje podrażnień. Posiada pH przyjazne dla skóry, dlatego stosowanie zmniejsza ryzyko występowania infekcji. Regeneruje uszkodzony naskórek oraz neutralizuje nieprzyjemny zapach. Zapewnia uczucie świeżości i komfortu przez cały dzień.

 • Biały Jeleń - żel...

  9,25 zł

  Żel do higieny intymnej z ekstraktem z aloesu posiada pH przyjazne dla skóry, dlatego stosowanie zmniejsza ryzyko występowania infekcji. Regeneruje uszkodzony naskórek oraz neutralizuje nieprzyjemny zapach. Zapewnia uczucie świeżości i komfortu przez cały dzień.

   

   

   

 • Biały Jeleń - żel...

  9,25 zł

  Żel do higieny intymnej z ekstraktem z kory dębu wyprodukowany został tradycyjną metodą. Zawarty w nim pentanol działa przeciwzapalnie oraz przeciwbakteryjnie.