Kostki do WC

Dbając o czystość całego domu, nie zapominamy o łazience. Pomieszczenie to jest odwiedzane przez każdego z domowników przynajmniej kilka razy dziennie. Z tego względu nietrudno o różnego rodzaju zabrudzenia na sprzętach, blatach, podłodze czy armaturze. Jednym z obiektów, który wymaga szczególnej uwagi, jest toaleta. To właśnie tam pozostawiamy najwięcej drobnoustrojów, dlatego należy regularnie dbać o jej czystość. Z pomocą przychodzą kostki do toalety.

Czytaj więcej...

Najlepsze kostki do toalety - sklep

W naszym sklepie prezentujemy kategorię, w której znajdują się kostki do WC. Domestos stanowi najlepszą w swojej kategorii markę, dlatego dbając o jak największe zadowolenie naszych klientów, postawiliśmy właśnie na nią. Znajdziesz tu warianty kostek 3w1 oraz 5w1. Pierwszy wariant składa się z 3 składników, które neutralizują wszystkie zabrudzenia, zapobiegają osadzaniu się kamienia oraz pozostawiają przyjemny zapach cytryny, sosny bądź oceanu. Natomiast drugi produkt poza powyższymi cechami posiada również aktywną pianę będącą bardzo skutecznym środkiem, docierającym we wszelkie zakamarki muszli. Dzięki temu możesz mieć pewność, że drobnoustroje zostaną wyeliminowane z całej toalety. Wariant 5w1 dostępny jest w aż 6 wersjach zapachowych, które pozostawiają po sobie intensywną woń magnolii, kwiatów pomarańczy, oceanu, sosny, lawendy, a także cytrusów.

Kostki do WC - cena

Jako Folcom - sklep oferujący produkty codziennego użytku do czyszczenia i pielęgnacji domu wiemy, jak ważny jest stosunek jakości do ceny. Z tego względu w naszym asortymencie znajdziesz propozycje, które doskonale wyczyszczą Twoją toaletę, a równocześnie zapłacisz za nie niewygórowaną kwotę.

Kostki do toalety - opinie

Klienci, którzy zdecydowali się na zakup oferowanych przez nas kostek, w swoich pozytywnych opiniach chwalą produkty za doskonałe spełnianie swojej roli. Po każdym spłukaniu pozostawiają powierzchnię muszli czystą, lśniącą i odświeżoną. Wiele osób zwraca uwagę również na różnorodną gamę zapachów, które charakteryzują się intensywnością oraz sprawiają, że w całej łazience unosi się woń produktu. Dzięki praktycznemu koszyczkowi ryzyko wpadnięcia kostki do środka jest zminimalizowane, a zakładanie jej na brzegu toalety nie stanowi żadnego problemu.

Potrzebujesz skutecznych kostek, które pozostawią Twoją toaletę czystą, zadbaną, a przede wszystkim wolną od wszelkich drobnoustrojów? Przejrzyj produkty dostępne w prezentowanej przez nas kategorii i wybierz model najlepiej odpowiadający Twoim potrzebom.

Podkategorie

Aktywne filtry