Strona główna

Strona główna

Kategorie bloga

Kategorie bloga

Lista produktów marki Luksja

Istnieje 12 produktów.

Wyświetlam 1-12 z 22 elementów
 • Luksja - żel pod...

  6,40 zł

  Lato to okres wysokich temperatur, dlatego jeszcze bardziej potrzebujemy odpowiedniej pielęgnacji. Luksja Fijian Waterfall & Zesty Bergamot to żel, który zapewni Ci orzeźwiające uczucie świeżości oraz czystości na długi czas. Wybierz swój wakacyjny zapach i ciesz się słonecznymi dniami!

 • Luksja - żel pod...

  6,40 zł

  Lato to okres wysokich temperatur, dlatego jeszcze bardziej potrzebujemy odpowiedniej pielęgnacji. Luksja Moroccan Sunset & Golden Argan Oil to żel, który zapewni Ci orzeźwiające uczucie świeżości oraz czystości na długi czas. Wybierz swój wakacyjny zapach i ciesz się słonecznymi dniami!

 • Luksja - żel pod...

  6,40 zł

  Lato to okres wysokich temperatur, dlatego jeszcze bardziej potrzebujemy odpowiedniej pielęgnacji. Luksja Polynesian Paradise & Sweet Peony to żel, który zapewni Ci orzeźwiające uczucie świeżości oraz czystości na długi czas. Wybierz swój wakacyjny zapach i ciesz się słonecznymi dniami!

 • Luksja - żel pod...

  6,40 zł

  Lato to okres wysokich temperatur, dlatego jeszcze bardziej potrzebujemy odpowiedniej pielęgnacji. Luksja Tropical Rainforest & Exotic Papaya  to żel, który zapewni Ci orzeźwiające uczucie świeżości oraz czystości na długi czas. Wybierz swój wakacyjny zapach i ciesz się słonecznymi dniami!

 • Luksja – mydło w...

  1,21 zł

  Mydło w kostce firmy firmy Luksja sprawdzi się w Twojej łazience. Posiada bardzo kremową konsystencję, która doskonale się pieni i oczyszcza dłonie. Po każdym myciu skóra staje się elastyczna, gładka oraz miękka. Ekstrakt z migdałów i masła shea dodatkowo pielęgnuje, zabezpiecza i pozostawia na dłoniach lekki zapach. Może być stosowany do mycia rąk oraz całego ciała. 

 • Luksja – mydło w...

  1,35 zł

  Mydło w kostce firmy firmy Luksja sprawdzi się w Twojej łazience. Posiada bardzo kremową konsystencję, która doskonale się pieni i oczyszcza dłonie. Po każdym myciu skóra staje się elastyczna, gładka oraz miękka, dzięki zawartości prowitaminy B5. Ekstrakt z bawełny pielęgnuje, zabezpiecza i pozostawia na dłoniach lekki zapach. 

 • Luksja – mydło w...

  1,21 zł

  Mydło w kostce firmy firmy Luksja sprawdzi się w Twojej łazience. Posiada bardzo kremową konsystencję, która doskonale się pieni i oczyszcza dłonie. Po każdym myciu skóra staje się elastyczna, gładka oraz miękka. Ekstrakt z płatków róży i mleczka dodatkowo pielęgnuje, zabezpiecza i pozostawia na dłoniach lekki zapach.

 • Luksja – mydło w...

  5,40 zł

  Mydło w płynie firmy Luksja sprawdzi się w Twojej łazience. Posiada bardzo kremową oraz delikatną konsystencję, która koi i łagodzi skórę. Mydło doskonale się pieni oraz łatwo spłukuje. Kremowa konsystencja dokładnie oczyszcza i pielęgnuje skórę dzięki ekstraktowi z witamin. Mydło posiada pH naturalne dla skóry oraz przyjemny aromat kwiatów wiśni i peonii.

 • Luksja – mydło w...

  5,40 zł

  Mydło w płynie firmy Luksja sprawdzi się w Twojej łazience. Posiada bardzo kremową oraz delikatną konsystencję, która koi i łagodzi skórę. Mydło doskonale się pieni oraz łatwo spłukuje. Kremowa konsystencja dokładnie oczyszcza i pielęgnuje skórę dzięki zawartości prowitaminy B5. Mydło posiada pH naturalne dla skóry oraz przyjemny, kremowy aromat.

 • Luksja – mydło w...

  5,40 zł

  Mydło w płynie firmy Luksja sprawdzi się w Twojej łazience. Posiada bardzo kremową oraz delikatną konsystencję, która koi i łagodzi skórę. Mydło doskonale się pieni oraz łatwo spłukuje. Kremowa konsystencja dokładnie oczyszcza i pielęgnuje skórę dzięki ekstraktowi z witamin. Mydło posiada pH naturalne dla skóry oraz przyjemny jaśminowo – waniliowy aromat. 

 • Luksja – mydło w...

  5,40 zł

  Mydło w płynie firmy Luksja sprawdzi się w Twojej łazience. Posiada bardzo kremową oraz delikatną konsystencję, która koi i łagodzi skórę. Mydło doskonale się pieni oraz łatwo spłukuje. Kremowa konsystencja dokładnie oczyszcza i pielęgnuje skórę dzięki ekstraktowi z witamin. Mydło posiada pH naturalne dla skóry oraz świeży cytrusowy aromat.

 • Luksja – mydło w...

  5,40 zł

  Mydło w płynie firmy Luksja sprawdzi się w Twojej łazience. Posiada bardzo kremową oraz delikatną konsystencję, która koi i łagodzi skórę. Mydło doskonale się pieni oraz łatwo spłukuje. Kremowa konsystencja dokładnie oczyszcza i pielęgnuje skórę dzięki ekstraktowi z witamin. Mydło posiada pH naturalne dla skóry oraz przyjemny różano - kremowy aromat.