Lista produktów marki ACHEM

Korzystanie z wysokiej klasy kosmetyków dobrze wpływa na skórę oraz włosy, a ponadto umożliwia prostsze utrzymanie higieny. Szukając dobrych produktów nie sposób przejść obojętnie obok marki Achem, która wyróżnia się zarówno pod względem jakości, ale też konkurencyjnych cen oraz różnorodności produktów. Znajdziesz je w tej kategorii!

Czytaj więcej...,

Achem - kosmetyki i chemia domowa

Achem to przedsiębiorstwo, które jest doceniane przede wszystkim za świetne kosmetyki. To przede wszystkim produkty przeznaczone do codziennej higieny osobistej, a więc płyny i koncentraty do kąpieli, żele pod prysznic, mydła oraz szampony. Występują w wielu wersjach zapachowych. Poszczególne modele posiadają w składzie ekstrakty roślinne, na przykład wyciąg z pokrzywy czy chmielu.

Sporą popularnością cieszy się też chemia domowa, czyli na przykład płyny do szyb, bądź płyny i żele do prania serii Wirek. Achem produkuje preparaty skuteczne i proste w użyciu, dzięki czemu cały czas się rozwija i jest dostawcą marek własnych dla różnych sieci handlowych. Jest to również polska marka, dlatego korzystając z produktów Achem wspierasz rodzimą gospodarkę.

Achem - Opinie

Co jeszcze wyróżnia Achem? Opinie użytkowników jasno pokazują, że nasi klienci doceniają produkty za dobre składy, zwłaszcza w przypadku produktów hipoalergicznych, które są odpowiednie do użytkowania przez osoby z najbardziej delikatną skórą. Marka otrzymuje też pochwały za sprawną obsługę klienta oraz szybką wysyłkę zamówionego towaru.

Dlaczego kosmetyki Achem? Producent z doświadczeniem

Dlaczego warto wybrać produkty Achem? Marka jest przede wszystkim doświadczona. Założono ją w 1986 roku i cały czas się rozwija, dzięki czemu wyróżnia się kompleksową ofertą dotyczącą nie tylko kosmetyków, ale również chemii gospodarczej. Wysoka jakość preparatów sprawia, że produkty firmy są eksportowane do krajów Unii Europejskiej oraz państw wschodnich. Przedsiębiorstwo wdrożyło Zintegrowany System Zarządzania Jakością i Środowiskiem według normy ISO 9001:2007.

Achem - marka dla wymagających

Achem to producent wyróżniający się na tle innych, czego potwierdzeniem jest popularność oraz jakość oferowanych przez markę preparatów. Kosmetyki Achem dostępne w naszym sklepie są doceniane nawet przez osoby o delikatnej skórze, a chemia gospodarcza jest nieraz wykorzystywana przez profesjonalne firmy sprzątające.

Zapraszamy do skorzystania z oferty!

W naszej ofercie znajduje się również wiele innych produktów, dlatego serdecznie zapraszamy do sprawdzenia reszty naszego asortymentu.

Przepraszam za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to, czego szukasz