Kategorie bloga

Kategorie bloga

Lista produktów marki Gosia

Istnieje 12 produktów.

Wyświetlam 1-12 z 81 elementów
 • Gosia - ściereczka...

  7,58 zł

  Syntetyczne włókna doskonale polerują szklane powierzchnie take jak: szyby, lustra, kabiny prysznicowe, kieliszki oraz okulary. Ścierka doskonale czyści na sucho , jak i na mokro, bez konieczności używania detergentów. 

 • Gosia - ściereczki...

  9,62 zł

  Zestaw ściereczek do okien firmy Gosia doskonale sprawdzi się w codziennych porządkach.

 • Gosia - ścierka...

  10,34 zł

  Ścierka z mikrofibry XXL marki Gosia sprawdzi się w codziennych porządkach. Syntetyczne włókna doskonale absorbują wodę i nie pozostawiają smug.

 • Gosia mop paskowy -...

  12,00 zł

  Zapas mopa paskowego firmy Gosia sprawdzi się w Twoim domu. Zapas z syntetycznego materiału jest bardzo wytrzymały. Paski rozchodzą się równomiernie na wszystkie strony, co przekłada się na efektywne sprzątanie

 • Gosia mop żółta...

  19,99 zł

  Komplet żółtego mopa z mikrofibry marki Gosia sprawdzi się w Twoim domu. W skład kompletu wchodzi: wytrzymały trzonek oraz zapas z mikrofibry. Trzonek doskonale mieści się w dłoni – jest bardzo lekki i poręczny. Zapas z wysokiej jakości mikrofibry doskonale zbiera kurz oraz nie rysuje zabrudzonych powierzchni.

 • Gosia mop żółta...

  11,74 zł

  Zapas żółtego mopa z mikrofibry firmy Gosia sprawdzi się w Twoim domu. Wysoka jakość i gramatura mikrofibry jest bardzo chłonna, dlatego doskonale wyciera rozlane płyny. Mop dokładnie zbiera kurz i nie rysuje mytych powierzchni. Specjalna gąbka szorująca doskonale radzi sobie z usuwaniem trwalszych zabrudzeń.

 • Gosia – czyścik do...

  5,01 zł

  Czyścik do grilla i rusztu firmy Gosia. Trwały czyścik skutecznie usuwa przypalony tłuszcz i resztki jedzenia. Wykonany został z ekologicznego szkła piankowego, dlatego doskonale czyści, nawet bez użycia detergentów.

 • Gosia – czyścik...

  3,69 zł

  Plastikowy czyścik z uchwytem marki Gosia sprawdzi się w Twoim domu. Innowacyjny uchwyt chroni dłonie i paznokcie przed uszkodzeniami. Miękka, gąbczasta część doskonale usuwa zabrudzenia i nie rysuje mytych powierzchni. Plastikowy czyścik nadaje się do mycia delikatnych powierzchni.

 • Gosia – domowa...

  26,55 zł

  Komplet miotły 2w1 firmy Gosia sprawdzi się w Twoim domu. W skład kompletu wchodzi: drążek i miotła. Lekki i poręczny stelaż jest łatwy w użyciu oraz dociera do trudno dostępnych miejsc. Trwała miotła wykonana została z ekologicznych surowców wtórnych. Jest bardzo skuteczna w sprzątaniu, ponieważ posiada dwa rodzaje włosia – miękkie i twarde. Doskonale zbiera drobne i większe zabrudzenia oraz nie wzbija kurzu podczas sprzątania.

 • Gosia – domowa...

  20,29 zł

  Zapas miotły 2w1 firmy Gosia sprawdzi się w Twoim domu. Trwała miotła wykonana została z ekologicznych surowców wtórnych. Jest bardzo skuteczna w sprzątaniu, ponieważ posiada dwa rodzaje włosia – miękkie i twarde. Doskonale zbiera drobne i większe zabrudzenia oraz nie wzbija kurzu podczas sprzątania.

 • Gosia – domowa...

  25,83 zł

  Komplet domowej miotły firmy Gosia sprawdzi się w Twoim domu. W skład kompletu wchodzi: drążek i miotła. Lekki i poręczny drążek jest łatwy w użyciu oraz dociera do trudno dostępnych miejsc. Trwała miotła wykonana została z ekologicznych surowców wtórnych. Jest bezpieczna dla czyszczonych powierzchni, ponieważ posiada miękkie włosie.

 • Gosia – domowa...

  18,79 zł

  Zapas domowej miotły firmy Gosia sprawdzi się w Twoim domu. Trwała miotła wykonana została z ekologicznych surowców wtórnych. Jest bezpieczna dla czyszczonych powierzchni, ponieważ posiada miękkie włosie. Doskonale zbiera drobne i większe zabrudzenia oraz nie wzbija kurzu podczas sprzątania. Posiada specjalne gumki ochronne, które nie obijają ścian i mebli.